obec - městys - město
statutární město - kraj
hlavní město Praha - stát
právnické osoby samosprávy a státu

Kde nás najdete

Sídlo naší kanceláře je v ulici OLOMOUCKÁ, která se nachází:


Zobrazit místo AK Jana Hamplová na větší mapě

1. příjezd od Olomouce - první odbočka z dálnice na Mohelnici - směr UNIČOV, po odbočení vpravo zabočíte na křižovatce doleva kolem velké bílé budovy střední školy Obchodní akademie, která již leží na ulici Olomoucká. Pojedete stále rovně, budova naší AK je přízemní výrazně žlutý dům s velkým nápisem ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ po levé straně ulice před budovou další střední školy - průmyslovky. Naproti naší AK je prodejna zahradnických potřeb. Parkovat se dá po pravé straně komunikace, v případě, že by zde místo nebylo, parkoviště je o křižovatku dále u autobusového nádraží, a do kanceláře se kousek vrátíte.

2. příjezd od Šumperka - po dálnici přejedete dvě odbočky do Mohelnice, dojedete až na poslední odbočku za městem, sjezd směr UNIČOV a LOŠTICE, do Loštic neodbočíte, ale pojedete po hlavní cestě, podjedete most, přejedete rovně křižovatku a jste již na ulici OLOMOUCKÁ. Pojedete stále rovně, kolem velké bílé budovy Obchodní akademie, budova naší AK je přízemní výrazně žlutý dům s velkým nápisem ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ po levé straně ulice před budovou další střední školy - průmyslovky. Naproti naší AK je prodejna zahradnických potřeb. Parkovat se dá po pravé straně komunikace, v případě, že by zde místo nebylo, parkoviště je o křižovatku dále u autobusového nádraží, a do kanceláře se kousek vrátíte.

3. Příjezd od Moravské Třebové - sjedete na dálnici směr OLOMOUC, pojedete cca 1 km až na poslední odbočku za městem, sjezd směr UNIČOV a LOŠTICE, do Loštic neodbočíte, ale pojedete po hlavní cestě, podjedete most, přejedete rovně křižovatku a jste již na ulici OLOMOUCKÁ. Pojedete stále rovně, kolem velké bílé budovy Obchodní akademie, budova naší AK je přízemní výrazně žlutý dům s velkým nápisem ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ po levé straně ulice před budovou další střední školy - průmyslovky. Naproti naší AK je prodejna zahradnických potřeb. Parkovat se dá po pravé straně komunikace, v případě, že by zde místo nebylo, parkoviště je o křižovatku dále u autobusového nádraží, a do kanceláře se kousek vrátíte.

4. Příjezd od Uničova - pojedete po obchvatu města Mohelnice směrem k dálnici, minete cestou podnik Hella Autotechnik, lokalitu rodinných domků a na velké křižovatce před nájezdem na dálnici odbočíte směrem do města doprava kolem Obchodní akademie, a jste již na ulici OLOMOUCKÁ. Pojedete stále rovně, kolem velké bílé budovy Obchodní akademie, budova naší AK je přízemní výrazně žlutý dům s velkým nápisem ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ po levé straně ulice před budovou další střední školy - průmyslovky. Naproti naší AK je prodejna zahradnických potřeb. Parkovat se dá po pravé straně komunikace, v případě, že by zde místo nebylo, parkoviště je o křižovatku dále u autobusového nádraží, a do kanceláře se kousek vrátíte.

POZNÁMKA - Pokud "zabloudíte, a dojedete na náměstí nebo k autobusovému nádraží, nezoufejte, zaparkujte, do naší kanceláře dojdete během 5 minut pěšky, protože se nachází kousek od centra. Z náměstí vede ulice OLOMOUCKÁ prostřední ulicí, pokud stojíte zády ke kostelu ( je to ulice mezi zeleninou a potravinami), z autobusového nádraží zamíříte směrem dolů - mezi kostelíkem a prodejnou elektro.